Buty moja miłość

Moją ulubioną częścią ubioru są buty. Buty to moja druga miłość! Jak już mi wpadną jakieś buty w oko to nie ma siły i muszę je mieć. Zdarza mi się, że kupuję buty do wybranej sukienki lub na specjalną okazję. Jeśli idę na zakupy z planami kupna ciuszków czy kosmetyków to często zamiast wcześniej zaplanowanych zakupów wracam do domu z kolejnymi butami. Mam ich mnóstwo i dbam o każdą parę. Moda na buty przemija i powraca. Dbam więc o wszystkie moje buty, przechowuję je w kartonach, bo wiem, że znowu będą modne. Oczywiście do takiej ilości butów jest potrzebna spora garderoba. Ja na moją jeszcze nie narzekam ale wiem, że w moim nowym domu będę miała woking closet. Pewnie do tej pory przybędzie mi jeszcze kilkanaście nowych par butów…

sneakers

Uważam, że buty to podstawa wystroju. Buty muszą być wygodne niezależnie czy są płaskie czy też na obcasie. Krótko, lubię skórzane buty wewnątrz wyłożone  mięciutką irchą. Ostatnio kupiłam czarne, skórzane sneakers, kupiłam buty, a nie zrobiłam kolejne ciasto sneakers. Buty idealne do pracy, zawsze wtedy, gdy trzeba cały dzień spędzić na nogach. Lubię sneakers bez sznurowania. Wystarczy tylko wciągnąć je na stopy. Moje nowe sneakers są tak wygodne, że mogę je nosić na gołe stopy. Pasują do jeansów lub spodni bermudów…Oh, czuję, że te z tymi butami długo się nie rozstanę. Buty pochodzą z Tiger of Sweden, a zakupiłam je w footway.com. Bardzo lubię markę Tiger of Sweden, która oprócz butów posiada w kolekcji bardzo fajne ubrania, torebki czy inne akcesoria zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

buty_seakerssneakers_1sneakers_buty_skorzane

Moje nowe sneakers są z czarnej skóry, z drobnym wzorkiem, wewnątrz wyłożone białą irchą. Wkładka z irchy jest bardzo miękka i od łatwo dopasowuje się do stopy. Spód butów jest z białej gumy i wysoki na prawie 3 cm. Spód ma praktyczny wzorek, który zapobiega poślizgom. Buty są wciągane, ładnie przylegają do stóp. Mój rozmiar to 39. Zawsze kupuję ten rozmiar nawet kiedy robię zakupy przez internet. Buty są bardzo wygodne. Zamiast zagryzać zęby i czekać aż zagoją się obtarcia….O nie, nie! Ja zawsze kupuję takie buty, które nie czuję, że mam na nogach, wygodne od pierwszego założenia!

Artykuł sponsorowany we współpracy z Footway.

 

SparaSpara

SparaSpara

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *