Świąteczne porządki – jak szybko odnowić mieszkanie

Świąteczne porządki często prowadzą do makeover całego mieszkania. Czasami jest to bardzo pracochłonne, czasochłonne i co tu ukrywać kosztowne przedsięwzięcie. Wszystko zaczyna się od niewinnego małego planu odnowy, który niespodziewanie przybiera na miarce. Uczucie paniki, że święta już tuż, tuż, a tu jeszcze taki nieporządek i tyle do zrobienia ogarnęłoby nawet mnie osoby, która wszystko planuje na czas. Zamiast malować, kafelkować i kupować nowe meble, lodówkę, zmywarkę i bóg wie co jeszcze, można je odnowić za pomocą naklejek. Fantastyczne naklejki na dziecięce mebelki znajdziecie w TenStickers. Są to bardzo praktyczne naklejki o różnych wzorach i kolorach, które staremu meblowi dodadzą blasku. Naklejki bardzo łatwo przyklejają się na suchą i czystą powierzchnię, nie pozostawiają pęcherzyków powietrza i są trwałe.

vinilo-decorativo-your-room-8900

Niewiele potrzeba aby odnowić czy przyozdobić dziecięcy pokój. W TenStickers znajdziecie naklejki na ścianę jak i meble. Pokój dla chłopca czy dziewczynki…nie ma problemu.

naklejka-dziecieca-roszpunka-6433W sklepie znajdziecie mnóstwo wzorów i kolorowych naklejek dla każdej płci, a jak pociechy urosną to z powodzeniem można je zamienić na naklejki o młodzieżowym charakterze.

naklejka-tablica-serca-1445

A co powiecie na dekoracyjne naklejki do kuchni? Prawda, że fajne! Naklejki na ścianę, na kuchenne szafki, czy naklejki na kafelki… Kuchnia będzie jak nowa!

naklejka-dekoracyjna-czerwony-pokarm-2929

cooking-is-love-naklejka-scienna-9010

Naklejką można nawet udekorować drzwi do lodówki. Wystarczy wybrać stosowny  wzór i do dzieła. Bardzo podoba mi się naklejka poniżej i pewnie na nią się skuszę. Pasuje idealnie do mojej kuchni.

naklejka-na-lodowke-lancuch-5865

Ale to jeszcze nie koniec! Szukacie specjalnej naklejki lub chcecie umieścić na naklejce imiona swoich pociech lub inną treść to istnieje możliwość zaprojektowania własnej naklejki. Specjaliści doradzą jak również pomogą w utworzeniu szkicu do projektu. Wystarczy włączyć laptop i wykreować naklejkę swoich marzeń!

naklejka-fotografia-na-laptop-kot-4492

 

 

SparaSpara

SparaSpara

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *