Folwark – ogłoszenie konkursu

Witam serdecznie! Na początku marca ogłosiłam konkurs z Folwarkiem. Folwark to firma produkująca sosy o wielu smakach. Jak się można było spodziewać są osoby, które chętnie same przyrządzają sosy, ale kiedy im brakuje czasu chętnie sięgają po kupne. Oczywiście większość z Was czyta jaka jest zawartość kupnego sosu. Tu zwracacie uwagę na zawartość konserwantów, sztucznych barwników czy smakowych wzmacniaczy. Ogólnie część już słyszała a nawet próbowała sosu Folwarku z pozytywnymi odczuciami smakowymi. Cieszę się, że są firmy w Polsce produkujące smaczne produkty.

Kosz_Folwark 1

Po debacie wybrałam następujących zwycięzców.

Zwycięzcą pierwszej nagrody, którą jest kosz piknikowy z 5 sosami Folwarku jest Pati. Pati   przedstawiła szeroką gamę domowych sosów. Sądzę, że mogą one stać inspiracją dla firmy Folwark. Brakuje na rynku pysznych i zdrowych sosów zwłaszcza do deserów.

Zwycięzcą drugiej nagrody – fartuszek i 3 produkty Folwarku jest Mieczysława. Mieczysława dodaje sosy prawie do wszystkie, podobnie jak ja! Sos musi być i basta! Zgadzam się absolutnie.

Zwycięzcą trzeciej nagrody – koszulka i 3 produkty Folwarku jest Małgorzata Hert. Małgorzata jeszcze nigdy nie próbowała sosów z Folwark. Cała rodzina uwielbia sosy, więc na pewno sosy Folwarku przypadną im do smaku.

Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem o nagrodzie, a sama nagroda dotrze do nich prosto z Folwarku.

1 Komentarz

  • Dziękuję serdecznie, właśnie udało mi się napisać maila do Ciebie. Daj znać, że doszedł. Dziękuję i pozdrawiam ciepło :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *