KitchenAid -gdzie kupić tanio

Moje kuchenne urządzenia wysiadają jedno po drugim. Ostatnio popsuł mi się mikser, więc zdecydowałam, że pora wzbogacić się o KitchenAid. Niedawno na FB puściłam wpis jaki kolor wybrać. Jak to mój syn zauważył to luksusowy problem.

mikserKitchenAid jest drogi. Wydawałoby się, że kolor nie ma znaczenia w porównaniu do ceny…a jednak długo nie mogłam się zdecydować jaki wybrać, pistacjowy, różowy czy niebieski. Co do samego KitchenAid nie miałam wątpliwości. Koniecznie chciałam KitchenAid Artisan 5. Jest to nowoczesny model, do którego można dokupić szereg przystawek.

kitchenaid_przyrzady

Jaki kolor wybrałam? Jasno niebieski, tak zwany Ice blue. Jestem bardzo szczęśliwa i nie mniej zadowolona z zakupu. Planuję dokupić kilka przystawek, ale na razie cieszę się mikserem. Mikser jest drogi w porównaniu do ceny w Stanach. W Polsce na wszystkie zagraniczne wyroby narzuca się wat. Tak więc nawet w Europie można kupić KitchenAid taniej… Mimo wszystko poszukiwałam sklepu, który by mi zaoferował dobrą cenę i kolor, który mi się marzył. I znalazłam! Kupiłam KitchenAid z outlet z niewielką usterką w lakierze. Usterki są naprawdę niewielkie i dotyczą jedynie lakieru. Zajęło mi dobrą chwilę aby ją w ogóle zauważyć. Jest minimalna i warta 650 złotych. Patrzycie na nią na zdjęciu powyżej i na pewno nie możecie jej zauważyć.

kitchenaidKitchenAid sprawuje się wyśmienicie. Niezastąpiona pomoc kuchenna w pieczeniu ciast i chleba. Zwłaszcza ubijanie piany na bezę czy miksowanie majonezu jest w tej chwili dla mnie bardzo wygodne. Mikser się nie śliska. Nic dziwnego bo waży prawie 11 kg. Zajmuje honorowe miejsce w mojej kuchni. Ze względu na wagę nie jest to urządzenie, które bez wysiłku można przenosić w tą i z powrotem. W całości wykonany z metalu będzie mi służyć przez długie lata.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *