Lektura do porannej kawy

Odwiedzając moje ulubione blogi, jak również te na które natrafiłam przypadkowo czytam o podsumowaniach roku 2014. Muszę przyznać, że ten rok był dla mnie bardzo szczęśliwy i owocny. Po pierwsze chcę podziękować wszystkim moim czytelnikom, którzy tak chętnie odwiedzają mój blog. Liczba odwiedzających bloga stale rośnie i w tej chwili zbliża się do 2000 dziennie. Bardzo dziękuję  za tak wspaniałe statystyki! To najlepszy prezent noworoczny!

Moje blogowe osiągnięcia zostały również odkryte przez firmy Ballarini i Polskie Miody, które zaproponowały mi długotrwałą współpracę. Bardzo dziękuję przedstawicielom firm i mam nadzieję, że owoce naszej współpracy w 2015 będą nie mniej obfite.

maestro medicalPod koniec roku 2014 rozpoczęłam współpracę z dwumiesięcznikiem Medical Maestro, gdzie w rozdziale Pasje i zdrowie znajdziecie moje przepisy. Medical Maestro to wspaniała lektura do porannej kawy. Niedawno otrzymałam najnowszy, jeszcze świeżutki, pachnący farbą egzemplarz dwumiesięcznika i mówiąc szczerze zapomniałam o kawie podczas jego czytania. Cieszę się bardzo że moje przepisy mogą również dotrzeć do czytelników z poza strefy internetowej.

codojedzenia.plMedycyna, choroby, pacjent, służba zdrowia to tematy, które dominują polską politykę, a w  Medical Maestro możecie o tym poczytać zupełnie z innej perspektywy. Moją uwagę (jako biologa i nie tylko) wzbudził artykuł Muzyka przeciwbólowa, jak również Emocje i Wino na obrazach. Dwumiesięcznik obfituje w ciekawe artykuły o zarządzaniu i marketingu w świecie medycznym, więc dla mnie jako przyszłego przedsiębiorcy jest tu mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad. Ekonomia idzie w parze ze wszystkimi dziedzinami. Ciekawi? Polecam kupić Maestro Medical w najbliższym Empiku czy w sklepie internetowym.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *