Kuchenny niezbędnik – duża miska

Ostatnio jedna z czytelniczek zapytała mnie się, jakie kuchenne niezbędniki polecam do kuchni. Przyznam, że mam ich sporo! Duża miska ma specjalne przeznaczenie w mojej kuchni. Używam jej do wszystkiego. W takiej misce przyrządzam surówkę z białej kapusty, z jarmużu czy też mieszam farsz na mielone kotlety. Z tej miski nic się nie wyleje, nic nie wypadnie!

masoncash_codojedzenia_blogkulinarny

Głęboka, szeroka, ale niezbyt wysoka miska jest bardzo poręczna. Swobodnie mogę wstawić do niej tarkę i utrzeć jarzynę do zupy. Moje dzieci używają ją do popcornu. Dla mnie to również bardzo dekoracyjna miska, w której mogę podać surówkę na obiad lub szwedzkie klopsiki. Taka miska nie pochłania zapachów. Potrawy w niej przechowywane nie tracą swojego aromatu oraz smaku.

Duża miska marki Mason Cash to również idealna miska do mieszania ciast i ubijania piany. Jest ona wykonana z wysokiej jakości ceramiki, odpornej na odpryski, przebarwienia i zarysowania. To taka angielska tradycja połączona z nowoczesnością. Tego typu miski o różnych rozmiarach i kolorach możecie nabyć w sklepie garneczki.pl.

kuchenny niezbędnik surowka_miska_mason_codojedzenia_obiad

Miska Mason Cash to wielofunkcjonalne i przede wszystkim trwałe naczynie. Podobają mi się w niej również oryginalne zdobienia, przez co miska jest bardzo dekoracyjna. Wypukłe ozdobienia zapobiegają poślizgom. Nieraz mi się zdarzyło, że miałam mokre lub otłuszczone ręce i gładka miska po prostu wyleciała mi z rąk. W tej misce przyrządziła pyszną surówkę coleslaw z białej kapusty i jarmużu. Pokrojona kapusta jest mocno napuszona i zajmuje dużo miejsca. Dopiero po wymieszaniu z majonezem objętość sałatki się zmniejsza. W tej misce mogłam dokładnie wymieszać wszystkie składniki na surówkę, bez zabrudzenia kuchennego blatu.

Duża ceramiczna miska to jeden z moich najczęściej używanych kuchennych niezbędników. W mojej kuchni stawiam na jakość i wygodę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *